(098) 597-64-81

Новини & Акції

Все, що ви хотіли знати про вініри

Вінір – це тонке покриття з кераміки, яке фіксують на передню поверхню зуба, що коригує його зовнішній вигляд. “Установка вінірів дозволить Вашій посмішці засяяти, адже відрізнити вініри від справжніх зубів..

Читати більше

Професійна гігієна ротової порожнини

Регулярне чищення зубів у домашніх умовах не гарантує якісного очищення ротової порожнини. Відкладення накопичуються у місцях, куди звичайна щітка не потрапляє. Згодом наліт перетворюються на зубний камінь, який викликає різні..

Читати більше

Дентальна імплантація – це сучасний метод відновлення втраченого зуба або цілого зубного ряду!

Дентальна імплантація – це сучасний метод відновлення втраченого зуба або цілого зубного ряду! Що таке імплантат і імплантація зубів? 🥰 Імплантат — це штучний зуб, який підбирає лікар з урахуванням..

Читати більше

Правильне положення та позиціювання імплантату – це дуже важливий етап для подальшого його функціонування!

⠀На фото представлений індивідуальний шаблон для встановлення імплантату 🔩⠀Це полімерна каппа з впаяною гільзою, яка задає напрямок для правильного введення імплантату.⠀Які переваги імплантації зубів за шаблоном:❓⠀✅ Знижена травматичність операції;⠀✅ Шаблон..

Читати більше

Навіщо лікарі-ортодонти роблять КТ або МРТ суглобів перед лікуванням?

Почнемо з того, що скронево-нижньощелепним суглобом називають з’єднання між кістками скроні черепа і нижньою щелепою. Це один з найактивніших та найскладніших суглобів у всьому тілі. Він залучений практично завжди –..

Читати більше

ІМПЛАНТАТИ MEGAGEN

Зубний імплантат – це невеликий титановий гвинт, який встановлюється у щелепу та виконує функцію кореня зуба. Під час процесу загоєння цей гвинт інтегрується в навколишню кістку (цей процес називається остеоінтеграція),..

Читати більше

Ціни:

Від 10.06.22 Огляд + консультація  200 грн. Анестезія інфільтраційна 250 грн. Рентген знімок 100 грн. Постановка кофердама 200 грн. Профілактичний прийом: Комплексна професійна гігієна порожнини рота (УЗ + air flow..

Читати більше

Що робити з брекетами , коли немає змоги відвідати свого лікаря?

Відповідь лікаря Товченко А.І. Перше  і найважливіше це бути на зв‘язку зі своїм ортодонтом, який в свою чергу має надати інформацію по вашому лікуванню (діагноз, фото до початку лікування /в..

Читати більше