Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

    Колір зубів людини залежить від декількох внутрішніх і зовнішніх факторів. Інколи надмірне вживання чаю, кави, паління, хронічні хвороби чи вікові зміни впливають на посмішку, позбавляючи її привабливості і білосніжності.

   Відбілювання зубів – це стоматологічна процедура, яка дозволяє зробити ваші зуби білосніжними. В цілому відбілювання – безпечна і поширена процедура, до якої часто вдаються клієнти нашої клініки. Ми проводимо процедуру лише якісними і безпечними препаратами які не зашкодять зубам та яснам.

    Відбілювання зубів - це хімічна процедура, яку інколи плутають з «висвітленням». Насправді це абсолютно різні методи впливу на зубну емаль. Висвітлення - це механічна дія на поверхню зуба за допомогою спеціальних інструментів. Відбілювання зубів передбачає застосування різних хімічних гелей, які під дією спеціальної лампи, роблять емаль світлішою на декілька тонів. Також, на відміну від висвітлення, ефект після відбілювання зберігається впродовж тривалого часу.

   Фахівці нашої клініки врахують індивідуальні особливості зубів пацієнта, потрібний колір і загальний стан емалі, щоб виконати процедуру відбілювання якнайкращим чином. Ми чекаємо на вас у клініці «NIVKIDENT».