Безметалеве протезування

Безметалеве протезування

   Безметалеве протезування – це своєрідний прорив у галузі естетичної стоматології. Цей метод має низку переваг перед способом з використанням металу. Він досконаліший, безпечніший та ефективніший. Мова йде насамперед про використання кераміки.

   Перераховуючи плюси використання кераміки, слід відзначити насамперед її абсолютну безпечність для організму (кераміка - матеріал, що не викликає жодних алергічних реакцій). Також такий вид протезування гарантує відмінну естетичність зубного ряду (оптичні властивості кераміки відповідають характеристикам природних зубів), і легкість (це пояснюється цілковитою відсутністю металу).

   Металеве протезування, що ще кілька років тому було дуже затребуваним в галузі стоматології, зараз застосовується все рідше. Згідно сучасних стандартів,  використання металу в ротовій порожнині є небажаним, оскільки він може мати певний негативний вплив на організм людини.

    Серед безумовних переваг безматалевого протезування - міцність та довговічність встановлених конструкцій. Це стає можливим завдяки використанню в роботі якісних і перевірених матеріалів і обладнання. Зокрема, для посилення механічних властивостей кераміки використовують каркас з оксиду цирконію, міцність якого є набагато вищою за міцність металу.

   Звернувшись до нашої клініки «NIVKIDENT», ви отримаєте професійну та якісну консультацію лікаря-ортопеда та план лікування для відновлення і збереження здорової посмішки