Професійна гігієна
Професійна гігієна

Профілактичні заходи в стоматології – невід’ємна складова турботи про здоров’я для кожної людини. Давно відомо, що від стану ротової порожнини залежить самопочуття і стан організму в цілому. Щоб зберегти зуби і ясна здоровими, слід регулярно проводити санацію ротової порожнини та професійну гігієну, адже домашнього догляду часто буває недостатньо.

Безметалеве протезування
Безметалеве протезування

Безметалеве протезування – це своєрідний прорив у галузі естетичної стоматології. Цей метод має низку переваг перед способом з використанням металу. Він досконаліший, безпечніший та ефективніший. Мова йде насамперед про використання кераміки.

Відбілювання зубів
Відбілювання зубів

Колір зубів людини залежить від декількох внутрішніх і зовнішніх факторів. Інколи надмірне вживання чаю, кави, паління, хронічні хвороби чи вікові зміни впливають на посмішку, позбавляючи її привабливості і білосніжності.

Вініри
Вініри

Гарні зуби вважаються ознакою здорової і успішної людини. За станом посмішки можна визначити якість життя, стан організму, увагу до свого здоров’я. Інколи внаслідок недостатньої гігієни чи нерегулярних візитів до стоматолога посмішка перестає бути сліпучою і привабливою. Множинні пломби, реставрації, тріщини і сколи, вікові зміни, темна і нерівномірна за кольором емаль – усе це псує загальний вигляд зубного ряду. Як наслідок, людина відчуває сором і дискомфорт.

Зуби мудрості
Зуби мудрості

«Зуби мудрості» зазвичай з'являються у дорослих людей у віці 18–25 років. У цих чотирьох молярів (або «вісімок» - так їх називають за порядковим номером) немає молочних попередників. Тому поява «зубів мудрості», як правило, виявляється несподіванкою. Про неї людина зазвичай дізнається за появою болю. Його можуть викликати викривлені або недорозвинені корені зуба чи зростання під кістковою тканини щелепи.