Незважаючи на дотримання всіх гігієнічних процедур і догляду за ротовою порожниною,наші пацієнти зіштовхуються з тим, що зуби з часом темнішають і змінюють колір. Усмішку стає важко назвати білосніжною і привабливою. Для вирішення цієї неприємної проблеми наша клініка “NIVKIDENT”пропонує провести процедуру відбілювання зубів. Ця проста у виконанні техніка дозволяє отримати сліпучо-білу посмішку і вражати оточуючих красою і здоровим виглядом.

Фахівці нашої клініки проводять відбілювання якісними матеріалами та виключно з використанням найновіших технологій. Насамперед це світлове та лазерне відбілювання. Світлове відбілювання проводиться за допомогою лампи, що випромінює ультрафіолет, який впливає на попередньо нанесений на емаль гель. Останній, в свою чергу, за допомогою хімічної реакції освітлює емаль. До переваг цього методу можна віднести його безболісність, і те, що ефект від процедури тримається не один рік. Лазерне відбілювання проводиться наступним чином:  спочатку на зубну емаль наноситься спеціальний відбілюючий гель, а потім лікар активує його за допомогою лазерного променя, обробляючи лазером кожен зуб протягом 1 - 2 хвилин. У середньому вся процедура займає близько 20 хвилин, за необхідності через деякий час її можна повторити. Обидва методи є ефективними і сучасними.Також у нашій клініці застосовують такий метод, як професійна гігієна зубів за допомогою ультразвуку,Air-flow. Вона проводиться за допомогою спеціального обладнання, безпечно і безболісно.

Фахівці “NIVKIDENT” визначають за допомогою діагностики, чи немає протипоказань для проведення даної процедури, і,  при отриманні позитивних результатів обстеження, беруться до чищення. Вартість процедури визначається індивідуально і може залежати від ряду факторів.

Естетична стоматологія – це поєднання мистецтва, науки, стилю та найвищого професіоналізму для створення  індивідуального та неповторного образу кожному клієнту. Усе це, наші спеціалісти забезпечуватимуть вам, якщо ви довірите нам свої зуби. Пам’ятайте, що білі зуби – це ознака молодості, впевненості і стилю, і звертайтеся до наших професіоналів.Відбілювання зубів
1 Відбілювання зубів верхня та нижня щелепа 1500 грн.
2 Відбілювання лазером (2 щелепи) 3500 грн.