Професійна гігієна

Професійна гігієна

   Профілактичні заходи в стоматології – невід’ємна складова турботи про здоров’я для кожної людини. Давно відомо, що від стану ротової порожнини залежить самопочуття і стан організму в цілому. Щоб зберегти зуби і ясна здоровими, слід регулярно проводити санацію ротової порожнини та професійну гігієну, адже домашнього догляду часто буває недостатньо.

   У нашій клініці успішно застосовують кілька методів професійної гігієни ротової порожнини. Зокрема, це зняття зубного каменю (як над яснами, так і під ними)  із застосуванням ультразвукового скелера. Ультразвукова чистка зубів - це найсучасніший і найбезпечніший метод професійної гігієни.

   Інший метод, що на сьогодні є найбільш популярним та ефективним, - це гігієнічна чистка зубів за допомогою системи Air Flow. У ході цієї процедури апарат розпорошує на зуби суміш з води, повітря і кристалів соди під тиском. За допомогою даного приладу різні типи відкладень видаляються не тільки з поверхні зуба, але і з міжзубних проміжків. Якщо пацієнт носить протези, брекети та інші ортодонтичні конструкції, вони теж повністю очищуються, чого неможливо досягти звичайними методами чистки. Застосування Air Flow не доставляє дискомфорту і болю пацієнту. Емаль освітлюється за рахунок того ,що порошок знімає темний пігментований наліт,робить зуби гладкими та блискучими. До того ж, така чистка допомагає позбутися неприємного запаху з рота.

   Після проведеної професійної гігієни ротової порожнини  в нашій клініці для вас на майбутнє складуть індивідуальний графік проведення профілактики та гігієни, який допоможе зберегти сліпучу посмішку.